O trampolíne

Trampolína Jumping® PROFI

Tvar i konštrukcia boli starostlivo vyberané, aby poskytovali zložitý kompromis medzi pevnosťou, veľkosťou, designom a nárokmi na rozsah pohybov pri cvičení Jumping®.

Jumping® PROFI Trampolína meria v najširšom priemere 135 cm a nepresahuje celkovú hmotnosť 13 kg. Základnou nosnou konštrukciou trampolíny Jumping® PROFI je unikátna 6 hranná trubková konštrukcia vyrobená z ocele. Jej súčasťou je elastické gumolano, kotviaci pevný výplet, 6 oporných nožičiek a jedno oporné držadlo s aretáciou. Podporné nožičky sú starostlivo privarené k hlavnej nosnej konštrukcii a spoločne tvoria jeden pevný celok. Gumová protišmyková úprava spodnej časti oporných nožičiek zaisťuje stabilný kontakt s povrchom a nezanecháva stopy po prípadnom posunutí trampolíny.

Licenčný program Jumping® je vrcholom skúseností a opatrení, ktoré zaisťujú maximálnu bezpečnosť a efektivitu celého programu prostredníctvom špecializovaných školení zakladateľov a držiteľov ochranných práv Mgr. Jany Svobodovej, Mgr. Tomáša Buriánka a Viery Gimeckej pre SR v odbornej spolupráci s Master trénermi.

Trampolínu Jumping® PROFI si môžete kúpiť v našom obchode.

Technické údaje a popis:

Je vyrobený z 2 mm silnej ocele, tvorí najdôležitejšiu časť trampolíny a priamo ovplyvňuje kvalitu pružného pohybu pri cvičení. Patentovaným funkčným tvarom bol vyvinutý jedinečný nosný aparát, na ktorý môžeme klásť vysoké nároky.

starostlivo privarené k hlavnej nosnej konštrukcii a společne tvorí jeden pevný celok. Gumová protišmyková úprava spodnej časti oporných nožičiek zaisťuje stabilný kontakt s povrchom a nezanechává stopy po prípadnom posunutí trampolíny.

Má 6-hranný tvar, špeciálny povrch, spevnený gumolanom a prešitý z 2 strán. Materiál výpletu využíva pokročilé protišmykové a antistatické úpravy, a tým eliminuje prípadné bezpečnostné a zdravotné rizika. Výplet sa dodává v čiernej alebo červenej farbe.

Nový systém odpruženia gumolanami, zaisťuje excelentnú dynamickú pružnost bez nežiadúcich zvukových prejavov, vyžaduje minimálnu údržbu, odstraňuje vedľajšie náklady za poškodené pružiny a úpkne odpadá potreba premazania, ako u starších typov trampolín.

Sú vyrobené z rovnakého materiálu ako trubkový rám. U trampolíny Jumping® PROFI sú oporné riaditká jednoosé, pretože použité materiály a nové technológie poskytli väčšiu pevnosť pri znižovaní váhy. Tvar aj design je ideálne prispôsobený nárokom cvičenia Jumping®.

Je určená výhradne pre skupinové fitness cvičenie Jumping®, které vedie inštruktor vyškolený programom Jumping®. Iné spôsoby použitia sa nedoporučujú. Iba určené použitie zaručuje bezpečnosť a dlhú životnosť trampolíny Jumping® PROFI.

Maximálne zaťaženie/nosnosť trampolíny Jumping® PROFI je 100 kg. Prekračovaním povolenej záťaže dochádza k nadmernému zaťažovaniu pružných dielov výpletu a môže dôjsť k znižovaniu celkovej životnosti exponovaných dielov. Prekročením maximálneho zaťaženia sa môžu zhoršiť vlastnosti odpruženia.

Dodávateľ poskytuje záruku 24 mesiacov od prevzatia. Záruka se nevzťahuje na bežné opotrebovanie (gumolaná a výplet trampolíny).

Za dopravu neplatíte v prípade osobného odberu z Trenčína.

Výmena gumolana

Návod pri svojpomocnej výmene gumolana.

Náhradné diely pre trampolínu Jumping® PROFI nájdete v našom obchode.