Jumping Slovensko

JUMPING Slovensko

Vám ponúka:
 • TRADÍCIU a dlhoročná skúsenosť na SvK 8.rok /2010/ v ČR 15 rokov /2001/
 • Viac ako 200 centier na Slovensku
 • Viac ako 500 inštruktorov na Slovensku
 • Prepracovaný systém školení: Jumping škola Slovensko – Základné BASIC,
 • Ďalšie vzdelávanie inštruktorov – nadstavbové POWER, PÁRTY, KIDS-JUNIOR, ŠPORT, STREČING, zamerané na kvalitu inštruktorov
 • Akcie pre inštruktorov a ich klientov – osveta a promoJumpingu na Slovensku a v zahranicí – v podobe WORKSHOPov a MASTER CLASSov
 • ZÁKAZNÍCKY SERVIS – náhradné diely na trampolínky prostredníctvom e-shopu
 • DATABÁZA inštruktorov
 • DATABÁZA centier
 • Zľavy pre inštruktorov pri nákupe športového oblečenia oblečenia
 • Kanceláriu JUMPING SLOVENSKO v Trenčíne

Kde bolo tam bolo…V roku 2010 sa Jumping® dostal na Slovensko. Nie z Ameriky, ale od susedov bratov z Čiech.

Bola som v správnom čase na správnom mieste. Som veľmi šťastná, že som 1. trampolínku a s ním Jumping fitness program priniesla na Slovensko. Vďaka Jumpingu sa môj život kompletne zmenil v tom najlepšom slova zmysle.

6. Júna 2010 sme v Crunch Fitness clube v Trenčíne odskákali prvú PROMO lekciu na Slovensku vôbec…a tak sa to ZAČALO… Davová psychóza menom Jumping

V auguste 2012 som odkúpila značku Jumping® pre SR.

Jumping  sa stal veľmi vyhľadávaný fitness program a ja som urobila všetko pre jeho šírenie na Slovensku i na území Rakúska /výhradné obchodné zastúpenie/. Moja MISIA sa vydarila, o čom svedčia krásne štatistiky.

Vo februári 2018 som od značky odstúpila, dôvodom bolo neustále porušovanie zmluvných dohôd s majiteľmi licencie. Od roku 2012 prostredníctvom niektorých slovenských inštruktorov distribuovali trampolínky /Martin, Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Prievidza/ na Slovensko. 

Jumping SLOVENSKO sa odstúpením od značky stalo slobodné a nikoho neobmedzujúce. Školeniami inštruktorov dávame slobodu skákania a vedenia lekcií na trampolínkach.

Po absolvovaní BASIC školenia u nás sa inštruktor môže sám rozhodnúť na akých malých fitness trampolínkach bude viesť svojich klientov.

JUMPING Slovensko ponúka nasledovné služby:

V oblasti fitness a športu sa venujeme šíreniu a rozvíjaniu cvičenia na  malých FITNESS  TRAMPOLÍNKACH  a ponúkame ďalšie súvisiace služby.
 • Obstaranie trampolínok PROFI JumpingSPORT do pohybových štúdií, fitness centier, centier voľného času, do školských zariadení a na domáce použitie.
  Trampolínku PROFI na domáce použitie je možné zakúpiť vyplnením objednávkového formuláru v e-shope. Trampolínka PROFI je dodávaná s inštruktážnym DVD Jumping skáčte s radosťou u vás doma.
  V prípade záujmu o viac ako 1ks trampolínky PROFI Vám vytvoríme výhodnú cenovú ponuku programu Jumping Fitness.
  Kontaktujte nás prosím na: vierka@vigi.sk alebo +421 905 243 554.

 

 • Predaj náhradných dielov na trampolínky
  V ponuke máme predaj náhradných dielov k trampolínke PROFI – gumolano, výplet, gumové protišmykové nástavce, madlo, ktoré je možné zakúpiť v e-shope po vyplnení objednávkového formuláru.

Oslavovali sme výročia:

1. výročie Jumping 11.6.2011 v Trenčíne

2. výročie Jumping® 9.6.2012

3. výročie Banská Bystrica 18.5.2013

4. výročie Steel aréna Košice 18.6.2014

5. výročie TRENČÍN

JUMPING® škola Vám ponúka