Nadstavbové školenie

NADSTAVBOVÉ CERTIFIKÁTY

Určené pre inštruktorov JUMPingu, cvičiacich na všetkých druhoch malých fitness trampolínkach.

“KIDS a JUNIOR” na trampolínke – nadsatvba

REZERVUJ si MIESTO

Prepracovaný NOVÝ projekt – DETSKÝ program, pôvodne KIDS. Je venovaný HARMONICKÉMU rozvoju OSOBNOSTI detí vo všetkých vekových kategóriách. Predškoláci, školáci a stredoškoláci. Všetkým kategóriám je potrebné sa venovať a dať im možnosť pravideľne športovať. Školenie sa zameriava na špecifiká detského veku a športu.

PARTY /choreografie/ na trampolínke – nadstavba

ZÁBAVA na trampolínke, to je PÁRTY Jumping. Nadstavbové školenie prehlbuje a obohacuje teoretické a praktické znalosti skákania na trampolínke získané na školení BASIC. Nadstavba je  zameraná na tvorbu vlastných tanečných ale aj ŠPORTOVÝCH choreografií s využitím trampolínky.

POWER a ŠPORTOVÝ TRÉNING na trampolínke – nadstavba

Školenie je zamerané na vedenie hodiny Jumping s prvkami dynamického a statického posilňovania na  trampolíne a je spojením vedenia lekcií špeciálne pre ŠPORTOVCOV. Je teda zlúčením pôvodne Power a Šport školení.

BODY-STREČ na trampolínke 

STREČING je POVINNOU a neoddeliteľnou súčasťou každého tréningu a každej lekcie Jumping. Na tomto špeciálnom školení sa naučíte základnú zostavu dynamického strečingu pre úvod lekcie a zostavu záverečného relax strečingu. Dozviete sa viac o strečingu a naučíte sa zásobník strečingových cvičení. Dostanete inšpiráciu pre vedenie nových špeciálnych lekcií. Jumping BODY-STREČ. 

Nadstavbové školenia Jumping  sú jedinečné a prebiehajú len Slovensku. Poskytujú pre inštruktorov ďalšiu možnosť vzdelávanie, stretnutia s kolegami a hlavne nové inšpirácie. Doteraz prebehlo viac ako 40 nadstavbových školení, ktorých sa zúčastnili aj inštruktori zo zahraničia – Českej republiky, Rakúska, Nemecka, Veľkej Británie.

Od roku 2010 vzniklo na Slovensku viac ako 200Jumping centier. Na jeden kraj pripádá v priemere 21 Jumping centier. Najvyšší počet Jumping centier evidujeme v Trenčianskom a v Žilinskom kraji.

Cena nadstavbového školenia

1-dňové školenie

Termíny konania:

Prihláška na kurz

Vyberte si kurz

Vyberte dátum

Fakturačné údaje

Storno podmienky

Zrušenie účasti –odstúpenie od školenia po zaplatení poplatku

  • je nutné oznámiť písomne na adresu vierka@vigi.sk,
  • overiť si telefonicky 0905 243 554, či bolo oznámenie doručené.

V prípade, že odstúpenie od školenia je viac ako 14 dní pred začiatkom 100% z poplatku bude vrátené.
V prípade, že odstúpenie od školenia medzi 7-13 dní pred začiatkom 50% z poplatku bude vrátené.
Ak zrušíte školenie v kratšej dobe ako 7 dní pred začiatkom, platba nemôže byť vrátená. Vaše školenie môže byť presunuté na iný termín.
Ak zrušíme školenie z našej strany z akéhokoľvek dôvodu – platbu Vám vrátime; prípadne môžeme presunúť školenie na iný deň.
Zaplatením poplatku za školenie súhlasíte so storno podmienkami.
Podmienky platia na všetky školenia organizované Jumping Slovensko.

Galéria