Nadstavbové školenie

NADSTAVBOVÉ JUMPING® DIPLOMY

Sú určené iba pre absolventov JUMPING® BASIC DIPLOMU.

“KIDS a JUNIOR” na trampolínke – nadsatvba

Prepracovaný NOVÝ projekt – DETSKÝ program, pôvodne KIDS. Je venovaný HARMONICKÉMU rozvoju OSOBNOSTI detí vo všetkých vekových kategóriách. Predškoláci, školáci a stredoškoláci. Všetkým kategóriám je potrebné sa venovať a dať im možnosť pravideľne športovať. Do programu je zapracovaný aj STREČING. Školenie sa zameriava na špecifiká detského veku a športu.

“DISPORTARE” PARTY na trampolínke – nadstavba

Disportare latinské slovo, ktoré znamená ZÁBAVA. Nadstavbové školenie prehlbuje a obohacuje teoretické a praktické znalosti skákania na trampolínke získané na školení BASIC. Nadstavba je  zameraná na tvorbu vlastných tanečných ale aj ŠPORTOVÝCH choreografií s využitím trampolínky.

POWER ŠPORTOVÝ TRÉNING na trampolínke – nadstavba

Školenie je zamerané na vedenie hodiny Jumping s prvkami dynamického a statického posilňovania na  trampolíne a je spojením vedenia lekcií špeciálne pre ŠPORTOVCOV. Je teda zlúčením pôvodne Power a Šport školení.

STREČING na trampolínke 

Strečing je súčasťou všetkých nových vzdelávacích projektov!!!!! od 1.1.2018

Nadstavbové školenia Jumping® sú jedinečné a prebiehajú len Slovensku. Poskytujú pre inštruktorov ďalšiu možnosť vzdelávanie, stretnutia s kolegami a hlavne nové inšpirácie. Doteraz prebehlo viac ako 40 nadstavbových školení, ktorých sa zúčastnili aj inštruktori zo zahraničia – Českej republiky, Rakúska, Nemecka, Veľkej Británie.

Od roku 2010 vzniklo na Slovensku viac ako 200Jumping® centier. Na jeden kraj pripádá v priemere 21 Jumping® centier. Najvyšší počet Jumping centier evidujeme v Trenčianskom a v Žilinskom kraji.

Cena nadstavbového školenia

1-dňové školenie (cena zahŕňa 2 nadstavbové školenia)

Termíny konania:

Prihláška na kurz

Vyberte si kurz

Vyberte dátum

Fakturačné údaje

Storno podmienky

Zrušenie účasti –odstúpenie od školenia po zaplatení poplatku

  • je nutné oznámiť písomne na adresu vigi@vigi.sk,
  • overiť si telefonicky 0904 254 554, či bolo oznámenie doručené.

V prípade, že odstúpenie od školenia je viac ako 14 dní pred začiatkom 100% z poplatku bude vrátené.
V prípade, že odstúpenie od školenia medzi 7-13 dní pred začiatkom 50% z poplatku bude vrátené.
Ak zrušíte školenie v kratšej dobe ako 7 dní pred začiatkom, platba nemôže byť vrátená. Vaše školenie môže byť presunuté na iný termín.
Ak zrušíme školenie z našej strany z akéhokoľvek dôvodu – platbu Vám vrátime; prípadne môžeme presunúť školenie na iný deň.
Zaplatením poplatku za školenie súhlasíte so storno podmienkami.
Podmienky platia na všetky školenia organizované Jumping® Slovensko.

Galéria